top of page

Jak se můžu zapojit do života církve?

Chci vědět víc o CityHouse

Církev není zdaleka jen o setkáních, ale je i o vztazích a komunitě. Pokud se chcete dozvědět o církvi víc, přidejte se do naší otevřené komunity na facebooku.

Chci se podívat na HouseTalk

HouseTalky jsou setkání v malých skupinách, kde společně v přátelském domácím prostředí zkoumáme otázky víry. Věříme, že církev je rodina, i proto jsou pro nás HouseTalky tak moc důležité, protože jsou vlastně takovým pohodovým rodinným setkáním.

Mám zájem o kurz "základy křesťanství" nebo o vodní křest

Třikrát za rok pořádáme pětidílný kurz základů křesťanství, který je maximálně srozumitelný i pro ty, kteří s křesťanskou vírou neměli v životě nic společného. Kurz k ničemu nezavazuje, ale po jeho absolvování je možnost nechat se pokřtít ve vodě, což znamená veřejné potvrzení vyznání křesťanské víry v životě člověka. Kurzy probíhají v únoru, květnu a říjnu.

Chci se zapojit do některého z týmů služebníků

Věříme, že církev má smysl a baví nás ji budovat. V CityHouse máme momentálně několik týmů, které se podílejí na přípravě a chodu akcí, které organizujeme. Více než vaše dovednosti je důležitá vaše ochota zapojit se. Vše, co budete ke službě potřebovat, vás naučíme.

Chci se stát součástí církve

Proč má smysl být součástí církve a co to vůbec znamená? Partnerství bereme jako vyjádření toho, že je někdo mezi námi opravdu doma. K ničemu speciálnímu se jím člověk nezavazuje a nechceme ani ničí podpis, jde jen o vyplnění online formuláře. Je to milé gesto, které komunikuje důležitou věc, ale přitom nic nestojí.

Přihlásit se k odběru novinek ze CityKids

Navštěvují vaše děti CityKids? Pokud ano, tak nám, prosím, nechte na sebe kontakt prostřednictvým tohoto formuláře. V případě potřeby vás nebudeme muset hledat v sále, ale prozvoníme vás. A občas vám také pošleme email s novinkami z CityKids. Děkujeme!

Kurz půstu

Představujeme vám náš první ze série kurzů věnovaných Ježíšovým praktikám. Pojďte se společně s námi učit, jak ovládat své chutě a touhy ve světe, který chce stále víc a víc a neumí říct dost, abychom tak vytvořili prostor pro to jediné, co nás dokáže opravdu nasytit - pro Boha. 

bottom of page