Jak se můžu zapojit do života církve?

Chci vědět víc o církvi

Církev není zdaleka jen o setkáních, ale je i o vzazích a komunitě. Pokud se chcete dozvědět o církvi víc, přidejte se do naší otevřené komunity na facebooku!
A nebojte, pokud účet na facebooku nemáte, ozvat se vám můžeme i jiným způsobem.

Mám zájem o newsletter

Minimálně 1x za dva měsíce posíláme ucelené informace o akcích, které chystáme, o tématech, o kterých budeme mluvit i o dalších novinkách. Pokud
o tyto zprávy nechete přijít, přihlaste se k našemu newsletteru! Ve Odběr jde samozejmě kdykoli zrušit.

Chci se podívat na online HouseTalk.

HouseTalky jsou setkání v malých skupinách, kde společně v přátelském domácím prostředí zkoumáme otázky víry. V současné době probíhají vzhledek ke karanténě online. Věříme, že církev je rodina, i proto jsou pro nás HouseTalky tak moc důležité, protože jsou vlastně takovým pohodovým rodinným setkáním.

Mám zájem o kurz "základy křesťanství" nebo o vodní křest.

Třikrát za rok pořádáme čtyřdílný kurz základů křesťanství, který je maximálně srozumitelný i pro ty, kteří s křesťanskou vírou neměli v životě nic společného. Kurz k ničemu nezavazuje, ale po jeho absolvování je možnost nechat se pokřtít ve vodě, což znamená veřejné potvrzení vyznání křesťanské víry v životě člověka. Kurzy probíhají v únoru, květnu a říjnu.

Chci se zapojit do některého z dobrovolnických týmů.

Věříme, že církev má smysl a baví nás ji budovat. V CityHouse máme momentálně sedm týmů, kteří se podílejí na přípravě a chodu akcí, které organizujeme. Momentálně potřebujeme vzhledem ke keranténní situaci posily zejména pro online tým, tedy grafiky, kameramany a střihače videa.

Chci se stát součástí církve.

Proč má smysl být součástí církve a co to vůbec znamená? Členství bereme jako vyjádření toho, že je někdo mezi námi opravdu doma. K ničemu speciálnímu se jím člověk nezavazuje a nechceme ani ničí podpis, jde jen o vyplnění online formuláře. Je to milé gesto, které komunikuje důležitou věc, ale přitom nic nestojí.