Co děláme

Není to jenom o neděli
Nedělní setkání 

Každý týden v 9:00 a 10:45
(nyní zrušeno)

CityKids

Každý týden v 9:00
(nyní zrušeno)

HouseTalk

2x měsíčně
(i během karantény)

Kurz: základy křesťanství

Únor, květen, říjen

Nedělní setkání 

Naše nedělní setkání je otevřené naprosto všem lidem bez ohledu na věk nebo náboženskou zkušenost. Chceme vytvářet přátelské, příjemné a srozumitelné prostředí, ve kterém bude jednoduché se seznamovat se základy víry a navazovat vztahy s lidmi. 

CityKids

CityKids je program pro děti, který probíhá každou neděli paralelně s první nedělní bohoslužbou cca 5 minut po jejím začátku. Pokud vás zajímá více, můžete nás kontaktovat na našem emailu nebo si můžete před bohoslužbou popovídat přímo s vedoucími CityKids.

HouseTalk

2x měsíčně, obvykle druhé a čtvrté úterý v měsíci, probíhají na různých místech v Brně setkání v malých skupinách, kde společně v přátelském domácím prostředí zkoumáme otázky víry. Setkání jsou otevřená pro každého, kdo má zájem prozkoumávat otázky víry při rozhovoru s dalšími lidmi. Momentálně máme tyto Housetalky.
Pokud byste se na některý z nich chtěli podívat, mrkněte se do sekce "Moje další kroky".

Kurz základy křesťanství

Třikrát ročně (únor, květen, říjen) organizujeme čtyřtýdenní kurz, kdy probíráme základy křesťanské víry. Procházíme základní témata o tom, kým byl Ježíš, co je základem křesťanské zprávy, jak rozumět Bibli, principu milosti, co znamená křest ve vodě nebo kým je Duch Svatý. Kurz je ideální pro všechny, kdo mají zájem o křesťanskou víru a jsou teprve na začátku. V případě zájmu neváhejte vyplnit formulář v sekci "Moje další kroky".

 
 
 

Podcasty

Každý týden nová nahrávka

Přijď se k nám podívat!

cityhouse

@2020

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon