top of page
POKYNY PRO BOHOSLUŽBY NAŽIVO

Jako církev jsme už od začátku pandemie rozhodnuti respektovat vládní opatření.

Při bohoslužbách budeme postupovat podle pandemického zákona, který upravuje setkávání církví. Proto při vstupu nemusíte mít ani negativní test na COVID, ani certifikát o očkování nebo o prodělané nemoci. Chceme, aby dveře církve byly otevřené pro všechny.

V prostorách kina Scala je na našich bohoslužbách ale každý návštěvník povinen:
- si při vstupu vydesinfikovat ruce
- dodržovat rozestup dvě volná sedadla mezi jednotlivými domácnostmi (naprosto bez výjimek, pro toto opatření neplatí výjimka pro nikoho, ani pro očkované)
- mít po celou dobu bohoslužby nasazený respirátor

A ještě jedna jasná věc: pokud se necítíte dobře, zůstaňte prosím doma. Záznam bohoslužby bude každou neděli k dispozici od 18:00 na našem Youtube kanále.

Jsme nadšení, že se můžeme setkávat opět naživo, i když s mírným nepohodlím. Prosíme, pomozte nám vytvořit co nejbezpečnější prostředí pro všechny.

Pokud by pro vás výše uvedená omezení nebyla akceptovatelná, prosíme, počkejte s návštěvou naší bohoslužby do chvíle, než dojde k úplnému rozvolnění opatření.

Další otázky:
1) Jak to bude s občerstvením?
I když bychom rádi, občerstvení zatím nabídnout nemůžeme.

2) Budete mít dětskou službu?
Co se týče dětského programu, je možné setkávání dětí ve vnitřních prostorech do počtu deseti. O vaše děti se během bohoslužby postaráme, pokud by bylo dětí víc, je nutné mít test na COVID. Testy ze slin pro děti zdarma zajistíme.

3) Je možné při bohoslužbě zpívat?
Ano, pandemický zákon zpěv při bohoslužbě nezakazuje.

Pokud máte další otázky, prosíme, obraťte se na nás přes email na info@cityhousebrno.cz.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

bottom of page